Besídka v MŠ - 2017

13.12.2017 16:31

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 čekal děti ze školky v Pozděchově náročný den. Dopoledne zahrály představení Cesta za Ježíškem dětem z 1. a 2. ročníku, odpoledne pak předvedly vystoupení svým rodinám.

Po 16. hodině zacinkal zvoneček a my jsme se ocitli v Betlémě. K Ježíškovi, kterého v jesličkách hlídala maminka Marie a pěstoun Josef spolu se dvěma anděly, se snesly hvězdičky a započal dlouhý průvod koledníků. Ježíškovi se přišli poklonit zajíčci, kozičky, pak bačové s ovečkami. Nakonec přiletěli malí ptáčci.

Děti, které musely cestou do Betléma odpočívat, protože je bolely nožky, a přišly tak později než zvířátka, přinesly Ježíškovi spoustu darů. Smetánky skleničku, hrudku másla, hrudku sýra, mléka džbánek, povijánek, plenečky, vajíčka a jablíčka.

Všichni koledníci Ježíška v Betlémě pěkně přivítali, jemu zazpívali a doufáme, že maminkám a tatínkům svým vystoupením radost udělali! 

Foto zde

Zpět