Karneval v MŠ

11.04.2018 14:07

V úterý 6. 2. 2018 prožili ve školce karnevalový den. Hned ráno se to ve školce hemžilo princeznami, kuchaři, kovbojkami, želvami, piráty a dalšími krásnými pohádkovými bytostmi.
Jako první je čekal velký úkol, krásně se usmát do objektivu, aby měli fotku na památku. Pak se za veselého zpívání ukázali školákům a už je čekalo dopoledne plné soutěží.
Zvládli udělat z kamaráda mumii, poslepu najít tři různé věci mezi spoustou jiných, přebírat luštěniny jako Popelka, závodit s housenkami a házet míčky na klauna. Mimo to se školkovým kamarádům pěkně představili a zatančili si karnevalový taneček. Odpoledne si ještě užívali ve svých maskách, které jim doma připravili jejich nejmilejší rodiče.
Prožili prostě parádní den, na který budou určitě dlouho vzpomínat!    Iva Rabasová

Zpět