Lyžařský výcvik 2017

19.02.2017 16:20

V týdnu od 6. 2. do 10. 2. 2017 se po 3 letech, díky dobrým sněhovým podmínkám mohl uskutečnit lyžařský výcvik přihlášených dětí.  Zájem o výcvik byl velký, vždyť z 37 dětí se přihlásilo 27 zájemců. Výcvik probíhal pod dohledem vyškolených lyžařských instruktorů přímo v Pozděchově. Během týdne 7 dětí zdokonalilo svou lyžařskou techniku a všech 20 začátečníků se naučilo základům lyžování.
Děkuji všem rodičům a pracovníkům obce, kteří pomohli s dopravou na svah a zpátky do školy. Velké poděkování patří také panu Zichovi, který zabezpečil každodenní přípravu svahu za velmi příznivých podmínek a také pomáhal s organizací dne. Děkuji také paní učitelce Kovářové, která celý lyžařský výcvik zdokumentovala, a vsetínskému Alcedu, který zajistil nutný počet instruktorů. Věřím, že příští rok, pokud budou sněhové podmínky stejně dobré bude tradicce lyžařských výcviků pokračovat.    L. Skanderová

Foto zde

Krátké video zde

Zpět