Lyžařský výcvik 2019

07.02.2019 12:51
V letošním roce proběhl již třetí ročník lyžařského kurzu pro všechny ročníky naší školy.
S osvědčeným týmem lyžařských instruktorů se kurz opět vydařil. Počasí nás sice znovu trochu poškádlilo. S dostatkem sněhu totiž přišly silné mrazy, ale valašské děti nic neskolí! Přestože jim mrzly ruce, nohy, vlasy, řasy ....., vydržely na svahu 4 hodiny denně a zvládly lyžování na jedničku. Tentokrát jsme měli i družstvo snowboardistů, které pod vedením p. Smetanové zvládlo základy tohoto nyní velmi populárního "prkýnka".
Pan Zicha opět bezkonkurenčně připravil svah i vleky, ochotní rodiče a vedení obce pomohli s dopravou a tak dobré "lyžovačce" nestálo nic v cestě.
Děkuji všem, kteří se na přípravě i průběhu lyžařského kurzu podíleli a přeji dětem, aby co nejčastěji využily příhodných lyžařských podmínek a zdokonalovaly se na pozděchovském svahu minimálně do jarních prázdnin. L. Skanderová
Foto zde
Zpět