Rozloučení s žáky páté třídy

02.07.2017 21:17
30. června přišli do školy naposledy žáci páté třídy. Kromě vysvědčení je čekalo několik překvapení. Před zraky všech spolužáků a pracovníků školy dostali na památku šerpy, pamětní medaile z perníku a knihy.
Také oni připravili pro učitele i ostatní zaměstnance obrovské překvapení v podobě vynikajícího dortu a krásných kytic. Třídní paní učitelka pak dostala záložku s portréty a kresbami všech chlapců a knihu Václava Cílky Krajiny domova.
Život povede jejich kroky dál. Odchází do nové, "velké" školy, kde se setkají se svými dřívějšími spolužáky a poznají nové. Věříme, že všechny zážitky, veselé příhody, první vzpomínky na chvíle radosti i smutku v nich zůstanou hluboko uloženy. A budeme rádi, když si najdou čas, aby se nám svěřili s těmi novými.
Tak nebojácně vzhůru za novým dobrodružstvím, chlapci.  L. Skanderová
Foto zde
Zpět