Spaní v družině - 2019

13.06.2019 14:53

V pátek 7.6. se uskutečnilo dlouho očekávané spaní ve školní družině. Tentokrát se k nám přidaly i děti z dramatického kroužku. Všichni se velmi těšili. Kdo by také nechtěl prožít zajímavé odpoledne se svými spolužáky zakončené nočním dobrodružstvím? Nejdříve jsme se vydali do dětského zábavního centra Galaxie ve Zlíně. Už samotná jízda hasičskými auty byla pro mnohé velkým zážitkem. V Galaxii se děti vyřádily a náramně si to užily. Však také dost vyhládly, a proto jim objednaná pizza velmi chutnala. Po návratu ze Zlína nemohl chybět táborák s opékáním špekáčků. A myslíte, že už toho měly děti za celý den dost? Ani zdaleka. Ještě je čekala diskotéka  a když se začalo stmívat, mohli jste po škole narazit na skupinky dětí se svítilnami v rukou, luštící záhadné vzkazy. Pokud se jim podařilo tajemné šifry rozluštit, objevily skrýš bonbónů. Na závěr jsme si ještě zahráli společenskou hru „Máme rádi Česko“. Potom už se ti nejmenší zachumlali do svých připravených pelíšků a ti větší je následovali po skončení filmu, na který se ještě mohli dívat. Škola ztichla a všichni si vychutnávali zasloužený, ničím nerušený spánek.

Foto zde

Zpět