Svátek matek 2018

24.05.2018 21:53
V neděli 20. května se zaplnil sál kulturního domu v Pozděchově maminkami všech věkových skupin, aby se opět potěšily vystoupením svých potomků ke Dni matek.
První dárek přinesly děti mateřské školy - kouzelný dětský muzikál Z. Svěráka a J. Uhlíře O Budulínkovi. Melodické písně jim přirostly k srdci a jejich pěvecké i herecké výkony byly nezapomenutelné.
Po takovém představení měli školáci těžký úkol - být stejně skvělí jako jejich malí kamarádi. Celé jejich vystoupení se skládalo z písní, básní, vtipů a tanců. I oni dokázali vykouzlit na rtech svých nejbližších spokojené úsměvy. Závěrečnou část svátečního programu pak obstaral dramatický kroužek pod vedením Jany Smrčkové. Pro své premiérové účinkování v Pozděchově zvolili dramatizaci dvou známých pohádek - O Červené Karkulce a  O Jeníčkovi a Mařence. Role ušité "na míru" přinesly dětským hercům velké ovace a zasloužený potlesk všech diváků. 
Všem dětem děkuji za nádherná představení a věřím, že potlesk a slova chvály je budou motivovat k práci na příštích vystoupeních. 
Další obrovské poděkování patří všem pedagogům a vedoucí dramatického kroužku za sestavení a nacvičení celého programu a v neposlední řadě za výrobu kulis a kostýmů.                                                                                                                                                                                                  L. Skanderová
 
Foto zde
 
Zpět