Vánoční vystoupení dramatického kroužku

11.12.2019 19:45

U příležitosti rozsvěcování stromečku v Prlově dne  8.12.2019 vystoupily děti z dramatického kroužku s divadelním  představením  Duch Vánoc.  Ve hře jsme chtěli poukázat na to, jak je možné napravit srdce starého zahořklého pána, který nemá rád Vánoce. Hlavní roli si tentokrát zahrála Linda Štachová, které byla role ušitá jako na míru. Ale i ostatní děti podaly vynikající herecké výkony i přesto, že spousta z nich chodí do dramatického kroužku krátce. Představení se všem líbilo a herci byli odměněni  velkým  potleskem. J. Smrčková

Fotot zde

U příležitosti rozsvěcování stromečku v Prlově dne  8.12.2019 vystoupily děti z dramatického kroužku s divadelním  představením  Duch Vánoc.  Ve hře jsme chtěli poukázat na to, jak je možné napravit srdce starého zahořklého pána, který nemá rád Vánoce. Hlavní roli si tentokrát zahrála Linda Štachová, které byla role ušitá jako na míru. Ale i ostatní děti podaly vynikající herecké výkony i přesto, že spousta z nich chodí do dramatického kroužku krátce. Představení se všem líbilo a herci byli odměněni  velkým  potleskem. J. Smrčková
Zpět