Zkusme to zdravě

26.06.2020 13:54
V úterý 9. 6. 2020 proběhl v 1. třídě projektový den s názvem: „ Zkusme to zdravě“.  Žáci se hravou formou učili o zdravém životním stylu. Prostřednictvím pohádky, úkolů a her, se dozvěděli, co je pro naše tělo prospěšné a co naopak škodí. Na konci programu žáci dokázali správně vybrat zdravé potraviny a ve skupinkách sestavili pyramidu zdravé výživy. Program se prvňáčkům líbil a lektorce Jáje, která si program připravila, potleskem poděkovali. 
J. Kovářová OndruškováV úterý 9. 6. 2020 proběhl v 1. třídě projektový den s názvem: „ Zkusme to zdravě“.  Žáci se hravou formou učili o zdravém životním stylu. Prostřednictvím pohádky, úkolů a her, se dozvěděli, co je pro naše tělo prospěšné a co naopak škodí. Na konci programu žáci dokázali správně vybrat zdravé potraviny a ve skupinkách sestavili pyramidu zdravé výživy. Program se prvňáčkům líbil a lektorce Jáje, která si program připravila, potleskem poděkovali. 
J. Kovářová Ondrušková
Zpět