aktuality

9.12.2022 od 16:30 proběhnou v prostorách naší školy vánoční dílničky. Budete si moci vyrobit mnoho vánočních ozdob nebo navštívit prodejní stánek našich žáků.

WocaBee

03.11.2022

Jazykový WocaBee šampionát 2022

HALLOWEEN

31.10.2022

Dnes jsme si ve škole užili parádní den, slavili jsme ve škole Halloween. Moc jsme si to užili.

Stejně jako každý rok vám i letos nabízí nadace Šance možnost zakoupit si Vánoční hvězdu - Poinsettii.

Děkujeme panu Plškovi za preventivní program "Robinson". Moc jsme si to všichni užili. Jsme prima parta spolužáků a spolužaček. Zvládli jsme společně všechny úlohy a nepřekvapilo nás nic, co bychom společně nezvládli ....

ve čtvrtek 17.11.2022 je státní svátek. Jako škola máme možnost na žádost některých z vás následující den v pátek (18.11.2022) vyhlásit ředitelské volno. Pro školu by čtyřdenní volno také znamenalo významnou úsporu energie.

HASIČI

10.10.2022

Děkujeme panu Macháčkovi a panu Zichovi za to, že jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je být na chviličku hasičem. Zkusili jsme si opravdově hasit a zjistili, že práce hasiče je opravdu náročná a zodpovědná práce. Srdečně děkujeme za nachystaný dopolední program pro všechny žáky školy.

EDUbus

04.10.2022

Přesto, že naše vesnička patří mezi ty menší, v úterý navštívil naši školičku velký EDUbus s perfektně připraveným programem, kterým nás provázel báječný pan učitel Dušan Slovák. Zkusili jsme si naprogramovat BlueBota, robota VEX 123 i malé ozobotky. V bloku pro starší čtvrťáky a páťáky jsme si mohli zkusit propojit stavebnici Lego SPIKE Essential...

Paní spisovatelka Ivona Březinová k nám přijela až z Prahy. Povídala nám o knížkách, jak vznikají, jaké strastiplné cesty knížku čekají, než vůbec vznikne, i o tom, jaký příběh nebo poselství knížka nese...

Základní umělecká škola Folklorika s.r.o. má možnost v naší škole nově otevřít výuku moderního tance. Výuka by probíhala každý pátek v čase 13:00 - 14:30 v tělocvičně naší školy. V případě zájmu prosíme o vyplnění a odeslání přihlášky do 29. 9. 2022 přiložené zde:

Ve čtvrtek 22. září - nás čtvrťáky - navštívil pan Plšek s aktuálním preventivním programem s názvem On-line ZOO v ZŠ. Seznámili jsme se se základy a zásadami bezpečného chování na internetu. Pochopili jsme, jak je toto téma důležité. Dáme si pozor na nástrahy on-line světa...fakt to není legrace...

V pátek 2.9.2022 jsme si díky programu Policie ČR a Besipu mohli povídat o důležitosti bezpečného chování na silnici. Hravou formou se děti zamýšlely nad situacemi, se kterými se mohou na silnici každý den potkat. Děkujeme panu Malcharczikovi za profesionálně připravený program pro všechny žáky naší školičky. Už teď se těšíme na nová setkání.

Prázdniny nám utekly jako voda a škola už nám klepe na dveře. Nejen budoucí prvňáčci a nulťáčci, ale i naši starší školáci z druhé, třetí, čtvrté a páté třídy, jsou jistě nedočkaví a zvědaví, co vše si na ně nový školní rok přichystá. S úsměvem na tváři dáme každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem našich životů.