aktuality

KÁCENÍ MÁJE

20.05.2024

Srdečně zveme všechny přátele školy i veřejnost na první Kácení máje, které se bude konat v naší škole. Přijďte s námi udržovat tradice a setkat se s přáteli i novými tvářemi!

DEN MAMINEK

07.05.2024

Vážené maminky, babičky, tetičky, přátelé školičky,

S velkým potěšením chceme poděkovat všem za podporu během našeho barevného týdne, který vymysleli naši parlamenťáci. Byli jsme nadšení, jak se všichni zapojili a každý den podpořili alespoň částečně nějakou barvičkou. Rodičům chceme vyjádřit zvláštní dík za jejich pomoc při hledání a shánění doplňků a oblečení pro naše děti. Bez vaší podpory by...

jako škola podporujeme tradice v naší vesničce a snažíme se aktivně přispívat k posílení komunity. Jsme hrdí na to, že jsme se stali nedílnou součástí každoročních oslav a událostí.

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velké díky panu Zdeňku Patíkovi, krajskému koordinátorovi BESIPu a panu Vladislavu Malcharzikovi z Policie ČR za jejich úžasnou podporu a zapojení při organizaci Dne Zručnosti pro děti naší školy.

S velkou radostí oznamujeme, že našich 11 statečných kluků z 1.-3. třídy se zúčastnilo McDonald´s Cupu a předvedli skvělou reprezentaci naší školy!


V úterý 30. 4. se u nás ve škole konala akce s názvem Pálení čarodějnic. Paní vychovatelky společně s paní ředitelkou a některými dětmi pro nás přichystaly zábavné stanoviště: ( Věštírna, kde jsme věštili budoucnost, vyrábění čarodějnic, kde jsme si buď mohli vymalovat omalovánku, nebo si nakreslit čarodějnici, vystřihnout ji a vybarvit, škola čar...

ráda bych vás informovala o důležité události, která se týká budoucnosti vzdělávání našich dětí. Probíhá veřejná diskuse k novým, revidovaným Rámcovým vzdělávacím programům (RVP) pro předškolní, základní i střední vzdělávání. Tato diskuse je klíčová, neboť se v ní rozhoduje o podobě výuky na našich školách, o požadavcích na budoucí absolventy a o...

VESELÉ ZOUBKY

19.04.2024

Věříme, že šťastný úsměv našich dětí je důležitou součástí jejich každodenní radosti. A ke každému úsměvu patří zdravé zoubky. Proto jsme se i letos rozhodli zapojit do preventivního programu "Veselé zoubky", který připravila společnost dm drogerie markt s.r.o.

19. 4. 2024 se naše děti z mateřské školy a přípravné třídy zúčastnily oslav Dne Země v Panské zahradě na Vsetíně. Tato událost byla plná zábavy, poučení a vzrušení pro naše malé dobrodruhy.

JALOVEČEK

18.04.2024

S velkou radostí a hrdostí bychom rádi poděkovali všem týmům, které nás reprezentovaly na vlastivědné soutěži Jaloveček. Vaše úsilí, odhodlání a znalosti přinesly naší škole skvělé výsledky a potěšení.

16. dubna se na střední škole Kostka ve velké aule na Vsetíně uskuteční beseda pro rodiče pod vedením pana doktora Čápa na téma komunikace se školou a řešení potíží. V případě zájmu se neváhejte na besedu dostavit :)

Díky spolupráci s ZUŠ Folklorika, která hostuje u nás na škole, jsme měli tu čest vidět a slyšet úžasné hudební interpretační dovednosti našich žáků. Vaše hudební čísla přinesla radost a inspiraci nejen našim nejmladším, ale i všem nám dospělým.