aktuality

V dobročinné sbírce Vánoční hvězda pro nadaci Šance se díky vám všem podařilo vybrat 8 700,- Kč.

Vánoční focení je naplánováno na pondělí 15. 11. 2021 na 8.30 hod., prosím o vyplnění nabídkového lístku, který odevzdáte třídní učitelce.

Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů na středu 27. října a pátek 29. října 2021.

Z důvodu nařízené karantény KHS bude ve vybraných třídách probíhat distanční výuka podle rozvrhu, který naleznete níže:

Ve dnech 7.10. a 8.10. jsme se v naší škole dozvěděli "Proč chce žabák čistý rybník". Při povídání se žabákem jsme zjistili, proč ho v rybníčku i všude okolo nás trápí pohozené odpadky a nepořádek. Naučili jsme se, jak správně třídit odpad, proč je důležitá recyklace a zasoutěžili si spolu.

Ve středu 15.9. k nám do školy přijel záchranář p. Šíma se sanitním vozem. Všichni jsme měli možnost vidět na vlastní oči špičkové vybavení, které pomáhá zachraňovat životy. Vyzkoušet vozík na přepravu pacientů, schodolez, zapnout maják. Spolu s medvídkem jsme si ukázali, jak dát první pomoc kamarádovi. Za to, že jsme byli pozorní a šikovní, jsme...

Naši žáci a děti si mohli hned druhý den školy zkusit usednout za volant cisterny, obléci si helmu nebo zkusit ovládání pravé hasičské stříkačky. To a mnohem více nabídli našim dětem ve škole i ve školce dobrovolní hasiči pan Pavel Zicha a Jan Macháček, za což jim patří velké a srdečné poděkování a ocenění.

Prázdniny opět utekly jako voda a ve středu 1. září se uskutečnilo slavnostní zahájení školního roku 2021/2022. Paní učitelky, vychovatelky, asistentky, kuchařky, uklízečky, pan učitel, pan školník a všichni kdo mohli pomoci, vše pečlivě připravili, aby nový školní rok mohl skvěle začít.

Prázdniny nám utekly jako voda a škola už nám klepe na dveře. Nejen budoucí prvňáčci a nulťáčci jsou jistě nedočkaví a zvědaví, co vše si na ně nový školní rok přichystá. S úsměvem na tváři dáme každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem našich životů.

PODĚKOVÁNÍ

31.08.2021

MOCKRÁT DĚKUJI ZA OCHOTU A POMOC PRI OPRAVĚ A PŘÍPRAVĚ NAŠÍ ŠKOLIČKY NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2021/2022.

TÁBORY 2021

23.07.2021

Tento rok u nás ve školičce proběhly dva letní tábory. Věříme, že si tento speciální zážitek děti moc užily, nabraly nové vědomosti a strávily hezký čas s kamarády.