aktuality

pomalu, ale jistě se nám blíží čas zápisů do MŠ a ZŠ na školní rok 2023/2024. Níže se můžete přesměrovat na stránky, kde se dozvíte bližší informace, ať už k datu, času nebo celkové organizaci.

Tak, a je to za námi... společně jsme si zatancovali, zasoutěžili a zasmáli se na již 4. školním plese.

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem, kam rádi chodíme a těšíme se na setkávání se spolužáky i učiteli. Aby byla místem, kde se učíme novým věcem a realizujeme své nápady.

Ve středu 22. února 2023 proběhlo v naší školičce tradiční školní kolo recitační soutěže. Všechny děti se rolí recitátorů zhostily, jak nejlépe uměly a všem jim náleží velká pochvala nejen za přednes, ale také za odvahu předstoupit před publikum. Porota neměla lehký úkol, musela vybrat dva zástupce z každé kategorie, kteří postupují do okresního...

Opět přišel čas masopustního veselí, kterým končívalo našim předkům období zábav a hodování, aby od středy začal půst, který trval až do Velikonoc. I když se už mnohé z tradic nedodržuje, naše děti vyrazily na obchůzku po vesnici, aby si tento zvyk připomněly. Za doprovodu harmoniky pana učitele Dorňáka, dohledu pana školníka a paní učitelky Šeré i...

Letošní lyžáček se neobešel bez komplikací. Počasí nám nachystalo více starostí než jsme očekávali. První termín lyžáčku jsme z důvodu nevhodných sněhových podmínek museli přesunout - a to na neurčito. Dovedete si představit kolik starostí tato informace způsobila... Objednané půjčení lyží, naplánované směny v práci rodičů, nejistota termínu,...

Všechny rodiče budoucích školáků zveme na schůzku s paní Mgr. Veronikou Potěšilovou z PPP Vsetín, ráda Vám zodpoví Vaše dotazy a seznámí se školní zralostí....Společné setkání se uskuteční v naší MŠ 26. ledna 2023 v 16,00 hod.Těšíme se na setkání

Od února 2023 je Vám Sociálně pedagogická poradna k dispozici vždy ve čtvrtek v čase 14:00 - 16:00 v ,,základně" v 1. patře ZŠ vedle 2. oddělení družiny. Změny v konzultačních hodinách budou vždy předem vyvěšeny v aktualitách na webu školy. Konzultační hodiny prosím využijte po předchozí ústní, telefonické či emailové domluvě.

Platbu kroužků na nové pololetí a členský příspěvek na Sdružení rodičů a přátel ZŠ a MŠ Pozděchov, z.s. je možné přímo na účet Sdružení 7561119222/5500 (při platbě prosíme vždy uvádějte jméno a příjmení dítěte) nebo také přes přiložené QR kódy.Děkujeme za podporu kroužků a veškerých odpoledních aktivit a projektů.
Výpisy z vysvědčení budou žákům vydány dne 31. 1. 2023 během vyučování. V pátek 3. 2. 2023 budou jednodenní pololetní prázdniny. Škola ani družina nebudou v provozu.

V době 23. 12. až 2. 1. 2023 budou vánoční prázdniny. Přejeme VŠEM krásné vánoční svátky.

Děkujeme za pomoc, díky Vám všem se Vánoční dílničky mohly stát místem k setkání s příjemnou atmosférou a naladěním na předvánoční atmosféru.

Stejně jako každý rok vám i letos nabízí nadace Šance možnost zakoupit si Vánoční hvězdu - Poinsettii.

WocaBee

03.11.2022

Jazykový WocaBee šampionát 2022