ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

v roce 2021/2022 vznikl v naší školičce ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT, 

v letošním roce 2023/2024 ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT naváže na předchozí tým, který bude posílen o nové členy. Těšíme se na spolupráci. Držte nám palce.

Scházíme se každý týden na schůzkách, kde se učíme proměňovat své nápady v projekty, které mohou být zrealizované. Zapojujeme se také do života školy, když sbíráme informace od spolužáků o tom, co je třeba ve škole změnit nebo rozvíjet. 


Zde se můžete podívat, co všechno jsme vymysleli, zorganizovali a zvládli:

Tento rok byl plný Velkých projektů do kterého jsme se jako tým PARLAMENŤÁKŮ pustili. Zrealizovali jsme spolu s učiteli a paní ředitelkou, která nám s parlamentem pomáhala, mnoho akcí. Hned na podzim se podařilo uskutečnit pondělní setkávání celé školičky. Setkávání začíná písničkou a seznámíme se s programem celého týdne a můžeme dohodnout spoustu...

Každé setkání žákovského parlamentu je věnován přípravám VÁNOČNÍCH DÍLNIČEK. Podařilo se nám vytvořit pozvánky, nachystat prodejní stánek a vymyslet organizaci celého odpoledne. Moc nám pomáhají všichni dospěláci. Děkujeme.

Od prosince se každé pondělí ráno setkáváme všichni společně k uvítání týdne ve vestibulu školy. Dozvíme se, co všechno nás tento týden čeká a můžeme si říci, co vše potřebujeme, aby nám bylo ve škole dobře.

OD PROSINCE MÁ NÁŠ ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT ZASTOUPENÍ VŠECH TŘÍD. PŘIDALI SE K NÁM I ZÁSTUPCI PRVNÍ TŘÍDY.

V novém školním rode 2022/2023 jsme začali schůzkou 2. 11. 2022 ve sborovně školy, kde jsme si společně s paní ředitelkou domluvili schůzky a pravidla.

V úterý jsme se poprvé setkali se čtyřmi zástupci 4. a 5. třídy ve sborovně školy s paní ředitelkou.