aktuality

TÁBORY 2023

26.08.2023

Během letošních prázdnin jsme díky MAS Hornolidečska zorganizovali hned dva příměstské "superhrdidnské tábory.

Během letních prázdnin bude mateřská škola normálně fungovat v prvních dvou červencových týdnech. Na základě projednání rozsahu přerušení provozu se zřizovatelem, bude provoz naší mateřské školy přerušen v rozsahu: od 17. července 2023 do 1. září 2023.

v souladu s § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z provozních a organizačních důvodů na pátek 7. 7. 2023 ředitelské volno.

SPORTOVNÍ DEN

28.06.2023

28. června 2023 uspořádal TJ partyzán Prlov pro naši školu Sportovní den, který se konal v Prlově na fotbalovém hřišti. Děti se podle libosti přihlásily na fotbalový turnaj. Na začátku se všichni, co hráli fotbal, rozlosovali do týmů, a pak vše začalo. Fotbalové zápasy byly velmi napínavé a rozhodčího nám dělal náš skvělý pan učitel David Dorňák....

chtěli bychom Vás informovat na výskyt bakteriální infekce postihující povrchové vrstvy kůže s názvem IMPETIGO. Pokud se u Vašeho dítěte objeví příznaky (kožní vyrážka), kontaktujte prosím svého lékaře.

Ve středu 21. 6. 2023 jsme měli možnost navštívit ZŠ Polanka. Přišli jsme si totiž obhlédnout terén, kam nastoupíme -už jako šesťáci- po prázdninách do školy. Za vřelé přivítání děkujeme panu řediteli, paní zástupkyni, která se nám celé dopoledne věnovala a seznámila nás s celou školou a také všem, kteří pro nás přichystali prima dopoledne....

DEN NARUBY

20.06.2023

Dnes 20. 6. 2023 jsme si ve škole trošku vyměnili role.. výuku jsme si vzali na starosti my páťáci. Pro své spolužáky a učitele jsme nachystali spoustu výzev – skupinové práce, deskové hry, pokusy, soutěže, pracovní listy… ale dokonce i zkoušení u tabule a nějaký ten test. Bylo to pro nás náročné, ale opravdu se to povedlo!!

FOCENÍ TŘÍD

06.06.2023

Jako každý rok proběhne v naší školičce památkové focení tříd.

Děkujeme panu Sadilovi, který za námi přijel a strávil s námi celé dopoledne v tělocvičně, nachystal perfektní program pro celou školu a hlavně měli jsme možnost vyzkoušet si své limity i svůj talent pro "žonglování". Pomocí různých pomůcek jsme mohli zkusit zvou rovnováhu, motoriku i odvahu. Díky programu DEN PRO ŠKOLU - ...

V naší školičce máme moc šikovné žáky. Některým z nich se dokonce podařilo dosáhnout na velké úspěchy, které bychom s vámi rádi sdíleli.

DĚTSKÝ DEN

02.06.2023

Děti, přemýšlely jste někdy, čím byste se mohly stát, až vyrostete? Při příležitosti Dne dětí v pátek 2. 6. jsme si to v Pozděchově mohli vyzkoušet.

VÝZVA VKV

30.05.2023

Chtěli bychom vás, děti, pozvat k zapojení do juniorské cyklistické soutěže VKV Junior: Vrchařská koruna Valašska.