McDonald´s Cup

30.04.2024

S velkou radostí oznamujeme, že našich 11 statečných kluků z 1.-3. třídy se zúčastnilo McDonald´s Cupu a předvedli skvělou reprezentaci naší školy!

I přes silnou konkurenci se naši hráči umístili na krásném pátém místě (třetí až na skóre pátí) při premiérovém vystoupení mezi 9 skupinami z různých škol ve své kategorii. Chceme všem našim klukům vyjádřit obrovskou pochvalu za jejich nasazení, bojovnost a skvělé výkony na hřišti!

Nesmíme zapomenout poděkovat panu trenérovi Petrovi Sláčíkovi za jeho obětavou přípravu a podporu přímo na hřišti, odvoz na soutěž a především za zapůjčení výbavy na fotbal. Děkujeme také panu učiteli Davidu Dorňákovi za jeho vedení a odvoz na soutěž, a především děkujeme našim skvělým klukům za jejich opravdové nasazení a bojovnost, kterou při našem prvním soutěžení předvedli.

Zároveň chceme vyjádřit velké poděkování firmě Kovar za jejich štědré sponzorství dresů, paní Novosadové za její pomoc při práci na nášivkách a objednání dresů, a paní vychovatelce Evě Smetanové za sladkou odměnu pro naše sportovce.

Jsme hrdí na naše hráče a jejich skvělou reprezentaci školy!