VÁNOČNÍ HVĚZDA PRO "ŠANCI"

12.11.2023

Charitativní sbírka Vánoční hvězda pomáhá nemocným dětem již 26 let.

Vánoční hvězda nebo Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice. Má přinášet lásku a klid do rodiny. Pro těžce nemocné děti se živá květina stala symbolem mnohem důležitějším, protože jim pomáhá na jejich cestě za zdravím.

"Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem", je motto charitativní sbírky, kterou organizuje Šance Olomouc o.p.s. již 26 let prodávají vánoční květinu rodiny léčených dětí, zdravotní personál, členové a přátelé Šance ale především dobrovolníci, aby pomohli těžce nemocným dětem, které se léčí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Letošní výtěžek, který zůstává jako předešlé peníze v regionu, bude využitý na humanizaci nemocničního prostředí, na nákup nadstandartního vybavení a zdravotnických potřeb, na finanční a sociální pomoc rodinám, na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě, apod.

Objednávky prosím posílejte do pondělí 20. 11. 2023 třídní paní učitelce

Cena vánoční hvězdy je: malá á 60 Kč, velká á 120 Kč

Barva květin je: červená, bílá, růžová

Květiny pro vás pěstuje: Florcentrum Olomouc

Vánoční hvězda má své stránky: www.vanocnihvezda.eu

Jestli chcete, abyste byli uvedeni v seznamu, nezapomeňte nám to nahlásit.

Sbírka "Vánoční hvězda" je chráněná ochrannou známkou, kterou udělil Ústav průmyslového vlastnictví. Ochranná známka platí do 14. 1. 2028. Kontrolu účtů a účelu provádí Krajský úřad v Olomouci.

Děkujeme za podporu pro nadaci Šance.