VKV A "VÉČKAŘI PRO BENÍKA"

10.05.2024

Naše škola se účastní projektu Vrchařská koruna Valašska

Vážení rodiče a milí žáci,

s radostí vám oznamujeme, že se naše škola zapojila do projektu Vrchařská koruna Valašska. Jedná se o cyklistickou akci, která vám umožní poznávat krásy našeho nádherného Valašska a dostanete se na místa, o kterých jste možná dosud ani neslyšeli.

Jsme velmi hrdí na to, že naše škola má letos již dvě odvážné cyklistky, které se svou rodinou objely všechny vrcholy. Gratulujeme sestrám Kovářovým k jejich krásnému úspěchu a skvělé reprezentaci naší školy!

O to víc je tento ročník významnější z důvodu spojení VKV s benefiční akcí "VÉČKAŘI PRO BENÍKA", jejímž cílem je finančně podpořit náročnou a dlouhodobou léčbu letos tříletého Beníka Matůše z Pozděchova. Více informací ohledně této benefici a jak můžete pomoci naleznete ZDE.

Rádi bychom vás tímto pozvali k účasti na této jedinečné akci. Je to skvělá příležitost strávit čas s rodinou, užít si krásnou přírodu a zároveň udělat něco pro své zdraví. Vydejte se na cyklovýlety, objevujte nová místa a sbírejte zážitky, které vás obohatí.

Připojte se k nám a staňte se součástí tohoto vzrušujícího dobrodružství. Těšíme se na vaše příběhy a fotografie z výletů! 

více informací: https://vkv-bike.cz/vkv-junior-2020/

Vaše školička Pozděchov